نجيب ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه

نجيب: ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه نویسنده اخبار فرهنگی و هنری

دختران بیشترین قربانیان کودک آزاری

سمانه علی نژاد در گفت و گو با ایسنا افزود: براساس آمارها مرسوم ترین خشونت در دنیا و حتی کشور عزیزمان ایران کودک آزاری بوده و دختران بیشترین قربانیان..

ادامه مطلب

۶۰ درصد , افزايش خشونت عاطفي زنان

رئیس انجمن روانپزشکان کشور عزیزمان ایران با اشاره به آمار شیوع همسرآزاری در کشور عزیزمان ایران گفت: آمارهای همسرآزاری در کشور عزیزمان ایران متفاوت هست، ولی تقری ..

ادامه مطلب

تغییری در طرح زوج و فرد نخواهیم داشت / معاون شهردار تهران

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در سه ماهه نخست سال تغییری در طرح زوج و فرد نخواهیم داشت. معاون شهردار تهر..

ادامه مطلب

شرط ورود خودروها به طرح ترافیک ، برتر&quot، اخذ معاینه فنی &quot

نائب مدیر کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اخذ معاینه فنی “برتر” را شرط ورود خودروها به محدوده طرح ترافیک دا..

ادامه مطلب

زلزله ۶ ریشتری بافت فرسوده را خاک می‌کند

یک کارشناس مسکن گفت: حدود ۲۰ درصد از جمعیت پایتخت کشور عزیزمان ایران در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری ساکن هستند؛ بافت‌هایی که زلزله ۶ ریشتری جهت تبدیل آنها ..

ادامه مطلب

دعوت شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از قالیباف جهت انجام مناظره

محمدعلی نجفی در گفت وگو با ایسنا، درخصوص بیانات اخیر قالیباف مبنی براینکه تعطیلی خط ۷ مترو کاری سیاسی بوده، گفت: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری توضیحا..

ادامه مطلب

شرط از بین بردن الزام رانندگی با عینک از گواهینامه

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا شرایط از بین بردن الزام رانندگی با عینک از گواهینامه را اعلام کرد.  شرط از بین بردن الزام رانندگی با عینک ا..

ادامه مطلب

اعطای حق تابعیت کشور عزیزمان ایران به فرزندان مادران ایرانی

تعدادی از دانشگاهیان ایرانی خارج از کشور در نامه‌ای به حسن روحانی خواستار اعطای هویت ایرانی به فرزندانی شد که به واسطه مادرانشان ایرانی محسوب می‌شوند. ..

ادامه مطلب

کم کردن مجازات به ۲۰ تا ۳۰ سال حبس در صورت تصویب ، بیش از ۵ هزار زندانی محکوم به اعدام در انتظار تصمیم مجلس

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: در صورت تصویب طرح تعدیل مجازات اعدام، بیش از ۵ هزار زندانی از مجازات اعدام رهایی پیدا می‌کنند. بیش از ۵ هز..

ادامه مطلب