نجيب ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه

نجيب: ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه نویسنده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی صبر کنید گوجه‌سبز هم ارزان می‌شود ، قیمت چغاله‌بادام کنترل شد

در شرایطی که قیمت محصولات نوبرانه مانند چغاله بادام و به خاص گوجه‌سبز در بازار زیاد کردن یافته است و خبر فروش گوجه‌سبز ۲۲۰ هزار تومانی هم انتشار یافته هست، رییس

صبر کنید گوجه‌سبز هم ارزان می‌شود ، قیمت چغاله‌بادام کنترل شد

قیمت چغاله بادام کنترل شد/ صبر کنید گوجه سبز هم ارزان می شود

عبارات مهم : بازار

در شرایطی که قیمت محصولات نوبرانه مانند چغاله بادام و به خاص گوجه سبز در بازار زیاد کردن یافته است و خبر فروش گوجه سبز ۲۲۰ هزار تومانی هم انتشار یافته هست، رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی، این قیمت را رد کرد و گفت: بازار چغاله بادام کنترل شده است و مردم قدری صبر کنند گوجه سبز هم ارزان می شود.

اسدالله کارگر در گفت وگو با ایسنا، راجع به اوضاع تولید و بازار گوجه سبز اظهار کرد: به صورت کلی محصولات نوبرانه با زیاد کردن قیمت های غیرمنطقی و البته مقطعی روبرو می شوند که البته جهت چغاله بادام می توان گفت که بازارش کنترل شده است و قیمت آن به کیلویی حدود ۸۰۰۰ تا ۱۰ هزار تومان رسیده است.

وی افزود: قیمت ۲۲۰ هزار تومانی که جهت هر کیلوگرم گوجه سبز در بعضی از شبکه های مجازی اعلام کرده بودند، صحت ندارد و شاید یکی – دو فروشنده اقدام به این کار کرده باشند و در همان روزهای نخست عرضه گوجه سبز نوبرانه چنین قیمت هایی وجود داشت، ولی هم اکنون هر کیلوگرم از این محصول ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان در خرده فروشی ها عرضه می شود که البته این قیمت نیز به زودی و در روزهای آینده متعادل خواهد شد.

صبر کنید گوجه‌سبز هم ارزان می‌شود ، قیمت چغاله‌بادام کنترل شد

به گفته کارگر، گرانفروشی نوبرانه ها از مبدأ عرضه آن ناشی می شود، آیا که اساسا در هر بازاری عرضه و تقاضاست که قیمت را مشخص می کند.

رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اعتقاد است که گرچه بازار گوجه سبز به علت نوبرانگی با زیاد کردن قیمت های بعضا غیرمنطقی مواجه هست، ولی عمده این ناهماهنگی ها از سوی دستفروشانی صورت می گیرد که هیچ ارتباطی با اتحادیه و فروشندگان میوه و سبزی به عنوان اعضای آن ندارند.

در شرایطی که قیمت محصولات نوبرانه مانند چغاله بادام و به خاص گوجه‌سبز در بازار زیاد کردن یافته است و خبر فروش گوجه‌سبز ۲۲۰ هزار تومانی هم انتشار یافته هست، رییس

وی تاکید کرد: در صورت بروز تخلف و گرانفروشی از سوی فروشندگان میوه به شدت با متخلفان برخورد خواهد شد ولی اگر مردم قدری صبر کنند، قیمت این محصول نیز منطقی می شود.

واژه های کلیدی: بازار | کنترل | چغاله بادام | قیمت چغاله بادام | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs