نجيب ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه

نجيب: ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه نویسنده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری از سریال‌های نوروزی چه خبر؟

سه سریال که از گزینه‌های مهم پخش نوروزی تلویزیون هستند، این روزها به وسیله سیروس مقدم، علیرضا امینی و سامان مقدم کارگردانی می‌شوند. 

از سریال‌های نوروزی چه خبر؟

از سریال های نوروزی چه خبر؟

عبارات مهم : دیوار

سه سریال که از گزینه های مهم پخش نوروزی تلویزیون هستند، این روزها به وسیله سیروس مقدم، علیرضا امینی و سامان مقدم کارگردانی می شوند.

به گزارش ایسنا، تصویربرداری سریال «پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری و نویسندگی محسن تنابنده اردیبهشت ماه در منطقه شیرگاه استان مازندران شروع شد.

سریال «پایتخت» با همکاری شرکت هنری اوج در لوکیشن های مختلفی از جمله شیرگاه، ساری، قائم شهر، جاده، جنگل، شمال شرق تهران، فرودگاه، شهرک سینمایی دفاع مقدس و … جلوی دوربین رفته هست. گروه جهت ضبط بخش های نهایی عازم ترکیه شدند و سکانس های آخر سریال را با محوریت گروه تروریستی داعش تولید و ضبط کردند.

از سریال‌های نوروزی چه خبر؟

بازیگران این سریال محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی، مجتبی بلال حبشی، مصطفی بلال حبشی، سلمان خطی و … هستند.

مقدم راجع به اینکه چه شاخصه هایی در «پایتخت ۵» رعایت شده است که از تکراری بودن آن جلوگیری شود؟ گفته است: تا زمانی که ما حرف تازه ای جهت گفتن داشته باشیم، «پایتخت» را می سازیم و فقط به صرف این نیست که یک سریالی گرفته، مردم آن را دوست دارند و ما باید به هر قیمتی آن را بسازیم؛ که اگر این طور بود سال گذشته آن را می ساختیم در حالی که ما سال گذشته هیچ ایده و سوژه ای جهت ادامه کار نداشتیم و به همین خاطر هم دست به کار نشدیم. «پایتخت» هر وقت که سوژه خوبی داشته باشد و بداند که مخاطب آن سوژه را دوست دارد ادامه دارد.

سه سریال که از گزینه‌های مهم پخش نوروزی تلویزیون هستند، این روزها به وسیله سیروس مقدم، علیرضا امینی و سامان مقدم کارگردانی می‌شوند. 

پایتخت

***

تصویربرداری سریال «تعطیلات رویایی» یا «افتاده ها» که در نوروز ۹۷ از شبکه دو سیماست به کارگردانی علیرضا امینی در کیش ادامه دارد.

به تازگی دو بازیگر تازه فاطمه هاشمی و فرهاد بشارتی به این مجموعه اضافه شده است اند.

از سریال‌های نوروزی چه خبر؟

بخش زیاد تصویربرداری سریال در کیش خواهد بود و تاکنون بیش از ۱۰ جلسه از این مجموعه تلویزیونی در شیراز و در اماکن تاریخی این شهر تصویربرداری شده است است.

سریال «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی که قرار است نوروز ۹۷ روی آنتن شبکه دو سیما برود روز دوشنبه (۱۱ دی ماه) در شهر شیراز کلید خورد.

سه سریال که از گزینه‌های مهم پخش نوروزی تلویزیون هستند، این روزها به وسیله سیروس مقدم، علیرضا امینی و سامان مقدم کارگردانی می‌شوند. 

فیلمنامه این سریال را احسان جوانمرد نوشته است و در ۱۵ قسمت ساخته خواهد شد. همچنین محمدرضا شریفی نیا که بازیگردانی این سریال را بر عهده دارد خودش هم در آن بازی می کند.

از دیگر بازیگران این مجموعه می توان به افسانه بایگان، افسر اسدی، محمود عزیزی و رضا یزدانی اشاره کرد.

از سریال‌های نوروزی چه خبر؟

در خلاصه داستان این سریال ۱۵ قسمتی که در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه شده، آمده است: «تعطیلات رویایی» داستان دو برادر است که هر کدام در مسیر علم و ثروت به موفقیت هایی رسیده اند و در ایام عید با خانواده هایشان در مهمانسرایی در مشهد اقامت می کنند که با ورود یک مسافر خارجی حوادث جالب و شیرینی برایشان رقم می خورد … .

دیوار به دیوار

***

تصویربرداری سریال «دیوار به دیوار ۲» این روزها در لوکیشنی واقع در اختیاریه ادامه دارد و علی قربانزاده به تازگی به این مجموعه ملحق شده است است.

این سریال با بازیگران مهم که در سری قبل به ایفای نقش می پرداختند، کلید خورد و در ادامه چند بازیگر فرعی هم به آن اضافه شدند.

امیر مهدی ژوله به علت حضور در سریال «گلشیفته» به کارگردانی بهروز شعیبی در فصل تازه از «دیوار به دیوار» حضور نخواهد داشت.

این سریال به وسیله خشایار الوند به نگارش درآمده و این بار خلاف سری قبل که هر قسمت به یک داستان می پرداخت، مخاطب شاهد یک قصه کلی در قسمت های متعدد خواهد بود. پخش فصل اول این مجموعه از ٣٠ اسفند ماه ۹۵ به صورت روتین از شبکه سه سیما شروع شد و تا آخر بهار ادامه داشت.

اشپیتیم آرفی، فرهاد آئیش، ویشکا آسایش، همایون ارشادی، یاسمینا باهر، رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، حسن زارعی، امیرمهدی ژوله، علی شادمان، مجید شهریاری، آزاده صمدی، مهسا طهماسبی، جواد عسگری، شمسی فضل اللهی، رضا ناجی، سام نوری، مهوش وقاری در فصل اول این سریال حضور داشتند.

واژه های کلیدی: دیوار | سریال | سریالی | مجموعه | نوروزی | داستان | کارگردانی | علیرضا خمسه

از سریال‌های نوروزی چه خبر؟

از سریال‌های نوروزی چه خبر؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs