نجيب ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه

نجيب: ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه نویسنده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات صحبت‌های مجری قرعه‌کشی جام جهانی بر ضد سپ بلاتر و تیم‌ملی کشورش

به گزارش خبرآنلاین، گری لینه کر مجری مشهور انگلیسی، یکی از اجرا کنندگان مراسم امروز قرعه کشی مسابقه های جام جهانی 2018 روسیه هست. لینه کر که سال هاست اجرای برنا

صحبت‌های مجری قرعه‌کشی جام جهانی بر ضد سپ بلاتر و تیم‌ملی کشورش

صحبت های مجری قرعه کشی جام جهانی بر ضد سپ بلاتر و تیم ملی کشورش

عبارات مهم : انگلیس

گری لینه کر از دلیلش جهت پذیرش اجرای مراسم قرعه کشی جام جهانی می گوید.

به گزارش خبرآنلاین، گری لینه کر مجری مشهور انگلیسی، یکی از اجرا کنندگان مراسم امروز قرعه کشی مسابقه های جام جهانی 2018 روسیه هست. لینه کر که سال هاست اجرای برنامه های متفاوت ورزشی را در تلویزیون انگلیس برعهده دارد، در خصوص علت پذیرش پیشنهاد اجرای مراسم قرعه کشی می گوید:« مسئولین قدیمی که همه به فساد متهم بودند، حالا کنار گذاشته شده است اند. تغییرات زیادی در فیفا ایجاد شده است و اکثر مسئولین قدیمی عوض شده است اند. اگر بلاتر هنوز در راس کار بود، من این مراسم را اجرا نمی کردم ولی تغییرات به وجود آمده فرصتی جهت من به وجود آورد تا مجری این مراسم باشم.»

صحبت‌های مجری قرعه‌کشی جام جهانی بر ضد سپ بلاتر و تیم‌ملی کشورش

لینه کر همچنین در خصوص شرایط تیم ملی انگلیس در مسابقه های جام جهانی و احتمال قهرمانی این تیم گفت:« من فکر نمی کنم که در این مقطع زمانی، انگلیس مدعی باشد. در حقیقت تیم ما به سطح مورد نیاز نرسیده است.ما بازیکنان جوان و فوق العاده مستعدی داریم ولی آن ها جهت جام جهانی روسیه پخته و باتجربه نیستند. انگلستان در مسابقه های جوانان و در بازیکنان در محدوده سنی 17 تا 20 سال، بازیکنان فوق العاده ای دارد ولی آن ها هنوز به عالی ترین شرایط خود نرسیده اند. بنظرم برزیل،آلمان و فرانسه از مدعیان مهم جام هستند.»

واژه های کلیدی: انگلیس | مسابقه | انگلیسی | انگلیسی | بازیکنان | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs