نجيب ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه

نجيب: ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه نویسنده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیروزی بر یک مسافر روسیه ، عبور تیم ملی کشور عزیزمان ایران از سد «مردان کانال»

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در دیدار تدارکاتی که طی آن کیروش از اکثر شاگردانش استفاده کرد برابر تیم ملی پاناما که به جام جهانی افزایش کرده است به برتری رس

پیروزی بر یک مسافر روسیه ، عبور تیم ملی کشور عزیزمان ایران از سد «مردان کانال»

عبور تیم ملی کشور عزیزمان ایران از سد «مردان کانال»/ پیروزی بر یک مسافر روسیه

عبارات مهم : ایران

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در دیدار تدارکاتی که طی آن کیروش از اکثر شاگردانش استفاده کرد برابر تیم ملی پاناما که به جام جهانی افزایش کرده است به برتری رسید.

به گزارش مهر، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که خود را جهت حضور مقتدرانه در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می کند در ادامه برنامه آماده سازی خود از ساعت ۲۲ امروز پنجشنبه در شهر گراتس اتریش به مصاف تیم ملی پاناما رفت که این بازی با برتری ۲ بر یک کشور عزیزمان ایران همراه بود. اشکان ژاگه (۱۵ – پنالتی) و سامان قدوس(۱۸) جهت کشور عزیزمان ایران گل زدند.

پیروزی بر یک مسافر روسیه ، عبور تیم ملی کشور عزیزمان ایران از سد «مردان کانال»

سفیدپوشان کشور عزیزمان ایران در این دیدار با ترکیب علیرضا بیرانوند، روزبه چشمی، مرتضی پورعلی گنجی(۶۷ سیدجلال حسینی)، وریا غفوری(۵۸ رامین رضاییان)، سعید آقایی، احمد عبدالله زاده، سعید عزت اللهی(۵۸ علی کریمی)، سامان قدوس(۷۷ وحید امیری)، اشکان دژاگه(۶۷ علیرضا جهانبخش)، مهدی طارمی(۵۸ سردار آزمون) و کریم انصاری فرد به میدان رفتند.

شروع این دیدار جهت شاگردان کارلوس کی روش پرقدرت و هجومی بود و مردان سفیدپوش کشور عزیزمان ایران توانستند در ۲۰ دقیقه اول دو بار دروازه حریف خود را باز کنند. ابتدا در دقیقه ۱۴ کریم انصاریفرد درون محوطه جریمه از سوی بازیکن حریف سرنگون شد که داور اعلام ضربه پنالتی کرد. این ضربه را اشکان دژاگه در دقیقه ۱۵ به گل برتری تبدیل کرد.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در دیدار تدارکاتی که طی آن کیروش از اکثر شاگردانش استفاده کرد برابر تیم ملی پاناما که به جام جهانی افزایش کرده است به برتری رس

چهار دقیقه بعد نوبت به سامان قدوس رسید تا نخستین گل ملی خود را جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران به ثمر برساند. او با نفوذ داخل محوطه جریمه با ضربه ای دقیق گل دوم را جهت تیم کشورمان به ثمر رساند.

بعد از این دو گل تیم پاناما که به تیم مردان کانال مشهور هست، هجومی تر به بازی ادامه داد و در همین نیمه اول یک تعویض نیز انجام داد. د ردقیقه ۳۸ این دیدار روزبه چشمی درون محوطه جریمه مهاجم حریف را سرنگون کرد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. این ضربه را گابریل تورس به گل اول پاناما تبدیل کرد.

شروع نیمه دوم با حمله خطرناک تیم پاناما همراه شد و این تیم می توانست گل تساوی را به ثمر برساند ولی ضربه مهاجم این تیم از کنار دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد کارلوس کی روش دست به سه تعویض زد تا قدرت تهاجمی کشور عزیزمان ایران را زیاد کند البته این تعویض ها تا آخر بازی ادامه داشت و بازیکنان پرتعدادی وارد زمین شدند تا کی روش بتواند اکثر بازیکنان را محک بزند.

پیروزی بر یک مسافر روسیه ، عبور تیم ملی کشور عزیزمان ایران از سد «مردان کانال»

پاناما بعد از آنکه دقایق ابتدایی نیمه دوم را از آن خود کرده بود در میانه های این نیمه افت کرد و این کشور عزیزمان ایران بود که حملات و نظم بهتری را در دستور کار خود قرار داد و موقعیت هایی را هم ایجاد کرد ولی نتوانست به گل سوم دست پیدا کند.

واژه های کلیدی: ایران | پاناما | دیدار تدارکاتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs