نجيب ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه

نجيب: ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه نویسنده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ۲، ۳ هفته است که شفر را ندیده‌ام/ مغز طراح و متفکر استقلال، جپارف است ، ورمزیار

آکادمی کلوب استقلال تاکنون درخواست وینفرد شفر جهت ارائه رزومه بازیکنان پایه را اجابت نکرده است. 

۲، ۳ هفته است که شفر را ندیده‌ام/ مغز طراح و متفکر استقلال، جپارف است ، ورمزیار

ورمزیار: ۲، ۳ هفته است که شفر را ندیده ام/ مغز طراح و متفکر استقلال، جپارف است

عبارات مهم : العین

آکادمی کلوب استقلال تاکنون درخواست وینفرد شفر جهت ارائه رزومه بازیکنان پایه را اجابت نکرده هست.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر در بدو ورود به کشور عزیزمان ایران به خاطر کشف بازیکنان بزرگی مانند الیور کان، مهمت شول، توماس هسلر، تورستن فینک و حتی عمر عبدالرحمان اماراتی آشنا می شد و خیلی ها امیدوار بودند ولی ستاره های جدیدی را در فوتبال کشور عزیزمان ایران کشف کند و پرورش دهد. البته شفر در همین مدت وقت کوتاه عملکرد بسیار خوبی با استقلال داشت و توانست رابطه خوبی را با بازیکنان جوان این تیم برقرار کند و به خوبی از بازیکنانی مانند مهدی قائدی، امید نورافکن، سید مجید حسینی، سید حسین حسینی و … بازی بگیرد.

مربی آلمانی پیش از بازی تیمش با پرسپولیس راجع به تمدید قرارداد با استقلال نکاتی کلیدی از پرسشها کلوب را مطرح کرد. او گفت در چهار ماه اخیر خواستار رزومه بازیکنان پایه استقلال شده است ولی تاکنون از آکادمی کلوب پاسخی دریافت نکرده هست. شفر همان طور که قبلا هم نشان داده، علاقه زیادی به کار کردن با بازیکنان جوان دارد و عمر عبدالرحمان، ستاره کنونی فوتبال آسیا را از آکادمی العین به تیم مهم آورده است.

۲، ۳ هفته است که شفر را ندیده‌ام/ مغز طراح و متفکر استقلال، جپارف است ، ورمزیار

صادق ورمزیار، رییس آکادمی کلوب استقلال در گفت وگو با ایسنا، راجع به ادعای شفر مبنی بر این که تاکنون رزومه بازیکنان پایه به او ارائه نشده اظهار کرد: ما با شفر جلسه داشتیم. قرار بر این بود که رزومه بازیکنان پایه را بدهیم. چون درخواست او به آخرهای مسابقه های رده های پایه تداخل داشت، نمی دانستیم کدام بازیکنان در تیم های ما ماندگار هستند و کدام را نمی خواهیم. به خاطر همین با تاخیر لیستی از رزومه بازیکنان آماده شده است ولی فکر می کنم به خاطر فشردگی مسابقه های استقلال، دو، سه هفته است که او را ندیده ایم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان تیم های پایه استقلال می توانند خواسته های شفر را برآورده کنند، گفت: مدتی قبل که تیم جوانان استقلال با تیم بزرگسالان بازی کرد، شفر در توصیف بازیکنان جوانان دقیقا جمله “غالگیر شدم” را بیان کرد. او فکر می کرد چهار، پنج بازیکن خوب در جوانان وجود دارد ولی ما ۱۰ بازیکن خوب داریم که می توانند در استقلال بازی کنند. می توانیم بازیکنانی را جهت بزرگسالان ترانسفر کنیم و سال های سال تیم بزرگسالان را از نظر بازیکن بیمه کنیم. به علت امتیازات و موقعیت خوبی که آکادمی استقلال در جدول مسابقه های داشت، ملی پوش ها راغب هستند با ما کار کنند. در سال های گذشته تیم های پایه ما جزو پنج تیم پایین جدول بودند و ملی پوش ها جهت بازی به استقلال نمی آمدند.

آکادمی کلوب استقلال تاکنون درخواست وینفرد شفر جهت ارائه رزومه بازیکنان پایه را اجابت نکرده است. 

پیشکسوت استقلال راجع به پیروزی این تیم در داربی ۸۶ پایتخت خاطرنشان کرد: چند تا بازی است که استقلال خیلی خوب بازی می کند. به نظرم شفر تیمی را آماده کرده که از نظر بدنی توان بالایی جهت پرس در جلو زمین دارد. بعد از توپ گیری مثلث میانی زمین متشکل از جپارف، شجاعیان و ابراهیمی می توانند هر تیمی را اذیت کنند. مغز طراح و متفکر استقلال جپارف است که خیلی خوب پاس می دهد و مرکز زمین را مدیریت می کند.

او با اشاره به عملکرد استقلال در چهار بازی اخیر افزود: فکر می کنم عملکرد استقلال در چند بازی گذشته برابر الریان، الهلال، فولاد و پرسپولیس نشان می دهد که این تیم بازی بسیار خوب و تماشاگرپسندی را ارائه می دهد.

ورمزیار راجع به بازی استقلال و العین در سومین هفته لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بازی با العین در آینده استقلال بسیار تاثیرگذار هست. استقلال دو بازی خارج از کشور داشت که هر دو انرژی زیادی از تیم گرفت. بعد از آن به پایتخت کشور عزیزمان ایران و بعد به اهواز رفتند و با فولاد بازی کردند. سپس یک دیدار حساس با پرسپولیس داشتند. تیم باید به خوبی ریکاوری کند تا جهت بازی با العین آماده شود.

۲، ۳ هفته است که شفر را ندیده‌ام/ مغز طراح و متفکر استقلال، جپارف است ، ورمزیار

پیشکسوت استقلال با بیان این که مامه بابا تیام بازیکن با هوش و توانمندی هست، گفت: فکر می کنم اگر تیام به شرایط آرمانی برسد، استقلال بهتر از این می شود. تیام بازیکن بسیار باهوشی است و بازیکنی است که اعتبار دارد. او از نظر فیزیکی بازیکن خوبی است و به خوبی بازی خوانی می کند. در شوت زنی هم می تواند به استقلال کمک کند.

آکادمی کلوب استقلال تاکنون درخواست وینفرد شفر جهت ارائه رزومه بازیکنان پایه را اجابت نکرده است. 

واژه های کلیدی: العین | بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs