نجيب ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه

نجيب: ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه نویسنده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت موفقیت با قلعه‌نویی مشورت کردم ، پرسپولیس مدعی قهرمانی آسیاست

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه نخستین حریف این تیم در لیگ برتر مدعی قهرمانی آسیاست گفت: جهت موفقیت با استقلال از قلعه‌نویی مشورت گرفتم.

جهت موفقیت با قلعه‌نویی مشورت کردم ، پرسپولیس مدعی قهرمانی آسیاست

پرسپولیس مدعی قهرمانی آسیاست/ جهت موفقیت با قلعه نویی مشورت کردم

عبارات مهم : مسابقه

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه نخستین حریف این تیم در لیگ برتر مدعی قهرمانی آسیاست گفت: جهت موفقیت با استقلال از قلعه نویی مشورت گرفتم.

به گزارش مهر، می توان سید سیروس پورموسوی را یکی از پدیده های مربیگری در سالهای اخیر فوتبال کشور عزیزمان ایران دانست. سرمربی جوان تیم بی ادعای فصل گذشته استقلال خوزستان که به جز بازی های خوب در لیگ برتر، در آسیا هم با این تیم بی ادعا حضوری موفق داشت و موفق شد در نخستین تجربه آسیایی اش از مرحله مقدماتی مسابقه های افزایش کند. عملکرد فصل گذشته پورموسوی آنقدر خوب بود که در آخرین رنکینگ رده بندی مربیان که از سوی فیفا اعلام شد، بعد از برانکو علیرضا منصوریان، سومین مربی موفق کشور عزیزمان ایران معرفی شود.

جهت موفقیت با قلعه‌نویی مشورت کردم ، پرسپولیس مدعی قهرمانی آسیاست

پورموسوی در گفتگو با مهر پاسخگوی سئوالاتی بود که زیاد به حضور وی در تیم فولاد و حضور با این تیم در هفدهمین دوره از مسابقه های لیگ برتر باز می گشت.

* قبل از هر چیز از روند نقل و انتقالاتی تیم فولاد بگویید و این که توانستید مهره های مورد نیاز خود را جذب کنید یا خیر.

– پورموسوی: تا حدود زیادی توانستیم بازیکنان مورد نیاز را با توجه به انتظاری که از تیم می رود و با توجه به بضاعت کلوب جذب کنیم. هرچند هنوز در بعضی از پستها کمبود احساس می کنم و نیاز به جذب بازیکن هست، ولی در کل از نقل و انتقالات رضایت دارم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه نخستین حریف این تیم در لیگ برتر مدعی قهرمانی آسیاست گفت: جهت موفقیت با استقلال از قلعه‌نویی مشورت گرفتم.

* آیا هنوز در بعضی پستها احساس کمبود بازیکن می کنید؟

– چون بازیکنانی که بتوانند خواسته های ما را براورده کنند یا در کلوب های خود ماندند و یا قبل از ما با تیم های دیگر مذاکره کردند و به توافق رسیدند، بازیکن مورد نظر پیدا نشد. ما خواستیم در این پست ها از گزینه های خارجی استفاده کنیم که این عنوان هم با مخالفت هیات مدیره مواجه شد و ما عملا نتوانستیم گزینه های مورد نظرمان را جذب کنیم. هنوز هم یکی دو جای خالی در لیست تیم داریم که حتی اگر در طول مسابقه های هم شد، گزینه مناسبی به نفرات مان اضافه کنیم. البته این را هم اضافه کنم که روی جوانانی که در کنار ما هستند هم حساب خاص ای جهت فصل تازه باز کردیم.

* در نخستین هفته از لیگ برتر سخت ترین بازی را پیش رو دارید. دیدار با پرسپولیس آن هم در تهران. این اتفاق از نظر شما خوب است یا بد؟

– قبل از هرچیز باید بگویم که پرسپولیس به علت ثباتی که در دو سه فصل اخیر داشته، فعلا یکی از عالی ترین تیم های کشور عزیزمان ایران هست. این تیم فصل قبل با شایستگی قهرمان کشور شد و در این فصل به جز این که مدعی جدی جهت قهرمانی لیگ هست، مدعی قهرمانی آسیا هم به حساب می آید. پیش از آن که در باره بازی تیم خودمان با پرسپولیس بازی کنم این را بگویم که صمیمانه جهت این تیم در آسیا آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که قهرمان آسیا شود. قهرمانی پرسپولیس در آسیا به همه فوتبال کشور عزیزمان ایران کمک می کند. ضمن این که این تیم شایستگی قهرمان شدن در آسیا را هم دارد.

جهت موفقیت با قلعه‌نویی مشورت کردم ، پرسپولیس مدعی قهرمانی آسیاست

* و بازی تیم فولاد با پرسپولیس آن هم در نخستین گام؟

– در باره این بازی باید بگویم بستگی به این دارد که ما از چه زاویه ای به این بازی نگاه کنیم. ما می توانیم بدون وحشت و واهمه از نام و آوازه حریف به میدان برویم و ارائه دهنده یک بازی قشنگ و تماشاگر پسند باشیم و البته نگاه مثبتی هم به موفقیت در این بازی داشته باشیم. من خودم این را به فال نیک می گیرم که در نخستین بازی، سخت ترین بازی را تجربه کنیم. امیدوارم این بازی از نظر فنی در سطح اعتبار دو تیم و لیگ برتر کشور عزیزمان ایران باشد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه نخستین حریف این تیم در لیگ برتر مدعی قهرمانی آسیاست گفت: جهت موفقیت با استقلال از قلعه‌نویی مشورت گرفتم.

* بعد شما تحت تاثیر نام حریف نیستید.

– من فصل گذشته با استقلال خوزستان چه در لیگ برتر و چه در لیگ قهرمانان آسیا نشان دادم که هرگز تحت تاثیر نام و آوازه حریفان نیستم و در هر بازی به فکر ارائه یک فوتبال قشنگ و تماشاگر پسند هستم و به زدن گل و کسب پیروزی فکر می کنم.

* صحبت از آسیا شد. تجربه خوبی در این مسابقه های داشتید. ولی اگر خودتان بخواهید در یک جمله تفاوت های پورموسوی قبل از حضور در آسیا و بعد از حضور در آسیا را بیان کنید، آن یک جمله چیست؟

جهت موفقیت با قلعه‌نویی مشورت کردم ، پرسپولیس مدعی قهرمانی آسیاست

– قطعا حضور در آسیا یک تجربه بسیار گرانبها جهت من ایجاد کرد و من نسبت به قبل از حضور در این مسابقه های بسیار با تجربه تر و پخته تر شدم. در واقع نگاه من به فوتبال عوض شد و به این باور رسیدم که با استفاده بهینه از ابزار موجود، می توان برابر هر حریفی ایستادگی کرد. در بسیاری از بازی هایی که در آسیا داشتیم می توانستیم با یک بازی بسته و دفاعی و نگاه به کسب تک امتیاز بازی به میدان برویم. ولی ترجیح دادیم تا روحیه ای تهاجمی و نگاه به ارائه بازی قشنگ و گرفتن امتیاز کامل به میدان برویم. در بعضی از بازی ها تاوان این تفکر را هم دادیم و گلهایی هم خوردیم و حتی شکست هم خوردیم. ولی از این اصل عبور نکردیم.

* نسبت به نخستین حضورتان در آسیا نتایجی که گرفتید فراتر از انتظار بود.

– در همین راه می خواهم یک تقدیر خاص از امیر قلعه نویی داشته باشم. من از ایشان مشورت گرفتم و امیرخان هم خالصانه تجربیات گرانبهای خود در آسیا را در اختیار من گذاشت. من هم به عالی ترین شکل از مشورتهای ایشان استفاده بردم و با جرات می گویم آقای قلعه نویی در حضور موفق ما در آسیا نقش داشت و از این تریبون از ایشون تقدیر می کنم.

* هدفگزاری شما در لیگ هفدهم با فولاد چیست و کجای جدول را نشانه گرفته اید؟

– در مذاکراتی که با مدیران مجموعه داشتم و در برنامه ای که ارائه دادم، هیچ قولی مبنی بر قهرمانی یا کسب سهمیه و یا قرار گرفتن در جایگاه مشخصی از جدول نداشته ام. خریدهای ما هم نشان می دهد که نشانه ما قهرمانی و حتی کسب سهمیه نیست. نشانه ما در این فصل ارائه بازی های خوب و آبرومند و در حد نام و اعتبار فولاد هست. ضمن این که در این راه نیم نگاهی هم به کسب رتبه های بالای جدول داریم.

* قبل از این که لیگ هفدهم شروع شود آینده نگری شما از این مسابقه های چیست و فکر می کنید چه تفاوت هایی با لیگ شانزدهم داشته باشد؟

– شرایط تیم ها در پیش فصل نشان می دهد که تعداد مدعیان قهرمانی نسبت به فصل گذشته زیاد شده است و مسابقه هم بسیار فشرده تر خواهد بود. وظیفه قهرمان هم بر خلاف لیگ گذشته، در هفته ها و شاید هم در هفته آخر مشخص شود.

* حاضرید قبل از شروع لیگ آینده نگری کنید که کدام تیم ها در کورس قهرمانی قرار می گیرند؟

– به نظر من پرسپولیس که مدافع عنوان قهرمانی هست، حتما یکی از مدعیان قهرمانی خواهد بود. استقلال هم شرایطش به گونه ای است که می توان آینده نگری کرد در بین مدعیان جدی قهرمانی قرار دارد. سپاهان هم نسبت به بسیاری از تیم های دیگر شرایط خوبی دارد و این تیم را هم می توان مدعی قهرمانی دانست. در کنار این سه تیم، ذوب آهن را هم با توجه به ثبات بازیکن و مدیریت و جذب امیر قلعه نویی بعنوان سرمربی می توان یک مدعی جدی جهت قهرمانی به حساب آورد.

* در نخستین سال حضورتان در فولاد بعنوان سرمربی انتظارتان از هواداران و مدیران این کلوب چیست؟

– از هواداران انتظار دارم که در همه بازی ها با حضور در ورزشگاه از تیم خودشان حمایت کنند و ما را سریع قضاوت نکنند. به این تیم که تغییرات زیادی داشته وقت بدهند تا خودش را پیدا کند و به ما بعنوان کادر فنی اعتماد کنند و مطمئن باشند که پاسخ این اعتماد را خواهیم داد. از مدیریت تیم هم همین انتظار را دارم که در طول مسابقه های هم کماکان از مجموعه تیم با قدرت حمایت کنند تا انشاءاله در کنار هم فصل خوبی را جهت فولاد رقم بزنیم.

واژه های کلیدی: مسابقه | پرسپولیس | فولاد خوزستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs