نجيب ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه

نجيب: ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه نویسنده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گل‌محمدی، قلعه‌نویی و بحث همیشگی بازیکن سرباز

سرمربیان فعلی تراکتورسازی و ذوب‌آهن در جایگاه فعلی خود نسبت به جذب بازیکن سرباز موضعی متفاوت با مواضع گذشته خود دارند. 

گل‌محمدی، قلعه‌نویی و بحث همیشگی بازیکن سرباز

گل محمدی، قلعه نویی و بحث همیشگی بازیکن سرباز

عبارات مهم : تصویر

سرمربیان فعلی تراکتورسازی و ذوب آهن در جایگاه فعلی خود نسبت به جذب بازیکن سرباز موضعی متفاوت با مواضع گذشته خود دارند.

به گزارش ایلنا، عنوان جذب بازیکن سرباز که یک امتیاز خاص جهت تیم های وابسته به ارگان های متفاوت نیروهای مسلح محسوب می شود همواره از نکات مورد بحث فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده است و سرمربیان تیم های متفاوت که از این طریق متضرر شده است اند هر کدام در مقطعی نسبت به این قانون تصویر العمل نشان داده اند.

گل‌محمدی، قلعه‌نویی و بحث همیشگی بازیکن سرباز

جذب بازیکن سرباز از این نظر با نقل و انتقالات عادی تفاوت دارد که اگر بازیکنی مشمول خدمت شود و یا از شیوه های مرسوم اقدام به مشمول شدن خود کند (برای مثال انصراف از دانشگاه محل تحصیل) طبق قانون باید به خدمت سربازی برود و جدایی او از تیمی که با آن قرارداد دارد حالت اجبار به خود گرفته و نیازی به رضایت نامه و سایر موارد قانونی جدایی یک بازیکن از تیم ندارد.

از طرفی دیگر کلوب نظامی که سرباز را جذب می کند علاوه بر اینکه خود را از پرداخت مبلغ رضایت نامه جهت جذب بازیکن معاف می کند، قراردادی معمول و مطابق عرف هزینه های روز فوتبال با بازیکن خود نمی بندد و معمولاً مبلغی اندک و ناچیز به عنوان حقوق ماهیانه به بازیکن پرداخت می کند تا یک معامله چندسر برد برایش رقم خورده باشد.

سرمربیان فعلی تراکتورسازی و ذوب‌آهن در جایگاه فعلی خود نسبت به جذب بازیکن سرباز موضعی متفاوت با مواضع گذشته خود دارند. 

این روزها مجدداً بحث بازیکن سرباز و هوایی کردن بازیکنان به وسیله تیم های نظامی جهت مشمول کردن خودشان داغ شده است است و از گوشه و کنار خبر می رسد تراکتورسازی روی چند بازیکن جوان ذوب آهن دست گذاشته است تا در تعطیلات نیم فصل به عنوان سرباز آنها را به خدمت بگیرد.

این عنوان اگرچه با تصویر العمل مستقیم کادرفنی و عوامل ذوب آهن همراه نشده هست، ولی ذوبی ها از گوشه و کنار موضع خودشان را رسانه ای کرده و تلاش دارند با فضاسازی از احتمالی که نسبت به آن بیم دارند پیشگیری کنند و توپ را به زمین مسئولان تراکتورسازی بیاندازند.

اخبار مطرح شده است اشاره به این داشت که گل محمدی و حسینی به عنوان مربیان سابق ذوب آهن از ارتباط و نفوذشان روی بازیکنان این تیم استفاده کرده و با آنها تماس گرفته اند که به عنوان سرباز در تعطیلات نیم فصل راهی تراکتورسازی شوند.

گل‌محمدی، قلعه‌نویی و بحث همیشگی بازیکن سرباز

از طرفی تراکتوری ها هم علناً نسبت به این عنوان تصویر العمل نشان داده و گل محمدی و حسینی در مصاحبه هایی جداگانه تماس خود با هر بازیکنی را تکذیب کردند ولی جذب بازیکن سرباز را حق قانونی کلوب خود دانسته و اعلام کردند قطعاً در نیم فصل بازیکن سرباز جذب این تیم خواهد شد.

نکته جالب توجه اینجاست که امیر قلعه نویی و کادرفنی فعلی ذوب آهن فصل گذشته در تراکتورسازی حضور داشتند و در آن مقطع هادی محمدی به عنوان بازیکن سرباز در حالی که قرارداد داشت از ذوب آهن به تراکتورسازی رفت و این عنوان با ناراحتی یحیی گل محمدی همراه بود و قلعه نویی هم طبق موضع حال حاضر سرمربیان تراکتورسازی جذب سرباز را حق قانونی کلوب خود می دانست.

سرمربیان فعلی تراکتورسازی و ذوب‌آهن در جایگاه فعلی خود نسبت به جذب بازیکن سرباز موضعی متفاوت با مواضع گذشته خود دارند. 

اینکه به قانون جذب سرباز به وسیله تیم های نظامی اشکالی وارد است یا نه بحثی جداست و اعتراض به آن هم باید درجایی دیگر مطرح شده است و به وسیله دستگاهی دیگر مورد بررسی قرار بگیرد و کشاندن این عنوان به محافل رسانه ای و نشست های خبری مشکلی را حل نمی کند.

از طرفی اینکه سرمربیان لیگ برتر بر اساس منافع مقطعی خود نسبت به این عنوان تصویر العمل نشان می دهند هم خود جای پرسش است که اگر یک سرمربی هنگام متضرر شدن از این قانون به آن اعتراض می کند، در مقطعی دیگر که در موقعیت استفاده از آن قرار می گیرد نباید عوض کردن موضع دهد و اگر کسی در وقت هدایت یک تیم نظامی ایرادی به این قانون وارد نمی داند، در تیم غیرنظامی نباید مشکلی با در اختیار گذاشتن بازیکن مشمول خود به این تیم ها داشته باشد.

گل‌محمدی، قلعه‌نویی و بحث همیشگی بازیکن سرباز

واژه های کلیدی: تصویر | سرباز | قانون | بازیکن | سربازی | قانونی | گل محمدی | بازیکنان | تراکتورسازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs