نجيب ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه

نجيب: ترانه جایزه سریال پروژه مجموعه نویسنده اخبار فرهنگی و هنری

۲، ۳ هفته است که شفر را ندیده‌ام/ مغز طراح و متفکر استقلال، جپارف است ، ورمزیار

آکادمی کلوب استقلال تاکنون درخواست وینفرد شفر جهت ارائه رزومه بازیکنان پایه را اجابت نکرده است.  ورمزیار: ۲، ۳ هفته است که شفر را ندیده ام/..

ادامه مطلب

جواب آخرین آزمون بازیکن مغضوب برانکو

به گزارش خبرآنلاین؛ کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی قرمزها مصدوم است و نمی تواند بازی کند. او اخیرا در استخر و زمانی که قصد داشت از روی تخته پرش شیرجه بز..

ادامه مطلب

دل‌نوشته اینستاگرامى همسر بهداد سلیمى بعد از ناداورى درحق این وزنه‌بردار

به گزارش خبرآنلاین؛ بهداد سلیمی امروز یك بار دیگر با ناداوری مواجه شد. امروز در مسابقه های جهانی دو بار حركات او به وسیله داوران رد شد تا باز هم خاطره المپی..

ادامه مطلب

صحبت‌های مجری قرعه‌کشی جام جهانی بر ضد سپ بلاتر و تیم‌ملی کشورش

به گزارش خبرآنلاین، گری لینه کر مجری مشهور انگلیسی، یکی از اجرا کنندگان مراسم امروز قرعه کشی مسابقه های جام جهانی 2018 روسیه هست. لینه کر که سال هاست اج..

ادامه مطلب

کی روش به دنبال افزایش کشور عزیزمان ایران به دور دوم جام جهانی

به گزارش ایسنا، یورواسپورت در گزارشی راجع به تیم ملی کشور عزیزمان ایران نوشت: تیم ملی کشور عزیزمان ایران در انتخابی جام جهانی به آسانی توانست جواز حضور در..

ادامه مطلب

پیروزی بر یک مسافر روسیه ، عبور تیم ملی کشور عزیزمان ایران از سد «مردان کانال»

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در دیدار تدارکاتی که طی آن کیروش از اکثر شاگردانش استفاده کرد برابر تیم ملی پاناما که به جام جهانی افزایش کرده است به..

ادامه مطلب

تصویری که رونالدو هرگز نمی‌تواند آن را فراموش کند

به گزارش خبرآنلاین؛ کریستیانو رونالدو مهاجم گلزن کلوب رئال مادرید و تیم ملی پرتغال،با انتشار تصویری تامل برانگیز، متنی جالب و قابل توجه را هم در کنار آن به ا..

ادامه مطلب

گل‌محمدی، قلعه‌نویی و بحث همیشگی بازیکن سرباز

سرمربیان فعلی تراکتورسازی و ذوب‌آهن در جایگاه فعلی خود نسبت به جذب بازیکن سرباز موضعی متفاوت با مواضع گذشته خود دارند.  گل محمدی، قلعه نویی ..

ادامه مطلب

امید استقلالی‌ها به قاتل تراکتورسازی

استقلال در حالی جمعه باید به مصاف تراکتورسازی برود که آبی‌پوشان چهار سال در حسرت برد در پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر تراکتورسازان هستند. ام..

ادامه مطلب

جهت موفقیت با قلعه‌نویی مشورت کردم ، پرسپولیس مدعی قهرمانی آسیاست

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه نخستین حریف این تیم در لیگ برتر مدعی قهرمانی آسیاست گفت: جهت موفقیت با استقلال از قلعه‌نویی مشورت گرفتم. ..

ادامه مطلب